Pożyczka online Vivus

Niezawodność
5.0/5.0
Szybkość przetwarzania
5.0/5.0
Jakość usługi
5.0/5.0
Opłacalne warunki
4.0/5.0
Komfort obsługi
5.0/5.0
Wymagania kredytowe
4.0/5.0
https://sospozyczka.pl/Vivus

Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm fintech w Polsce, Vivus od kilku lat buduje swoją markę jako pracodawca i pozycję eksperta na rynku pożyczek online. W miarę rozwoju Vivus szukał nowej przewagi konkurencyjnej. Aby to osiągnąć, zespół skupił się na swojej kulturze organizacyjnej. Oprócz przyciągania młodych profesjonalistów z pasją, wspierały także rozwój osobisty pracowników i progresję zawodową, zwiększając zaangażowanie i lojalność.

Vivus to jeden z najszybciej rozwijających się fintechów w kraju. Sukces firmy w dużej mierze wynika z jej zdolności do przyciągania do swojego zespołu utalentowanych młodych ludzi z pasją. Kultura organizacyjna Vivus sprzyja również rozwojowi pracowników i buduje lojalność. Zysk netto firmy w 2017 roku wyniósł 38 mln euro. Niedawny artykuł opublikowany w Harvard Business Review Polska szczegółowo opisuje drogę firmy od małej firmy pożyczkowej do organizacji fintechowej.

Polska branża fintech szybko się rozwijała w ostatnich latach, wykorzystując rynek pożyczek społecznościowych i siłę crowdfundingu. Jednak dzisiaj jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku Fintech są firmy oparte na blockchain. Rozproszone struktury danych i wirtualne waluty zmieniają tradycyjne rynki w sposób, który nigdy wcześniej nie wydawał się możliwy, a startupy w Polsce przodują w tych zmianach. Bitcoin, choć wciąż jest modnym hasłem, w rzeczywistości może być używany do celów użytkowych.

Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej w Polsce, powinieneś rozważyć złożenie wniosku o pożyczkę online Vivus. Możesz uzyskać pożyczki do 3000 zł, które możesz spłacić już w 61 dni. Aby móc skorzystać z tej pożyczki, musisz mieć ukończone 19 lat, być obywatelem Polski i posiadać sprawny telefon komórkowy. Musisz także mieć stabilne źródło dochodu i mieć pozytywną historię kredytową.

Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Radosław Sobczyk
Pilnie potrzebowaliśmy pieniędzy. Tu zostałem uratowany. Ale uważnie przeczytaj warunki.
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Zuzanna Kaczmarczyk
Postanowiłem zrobić sobie prezent dla DR i kupić nowego iPhone\'a na kredyt. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem. Wszystko mi odpowiadało. Mam nadzieję, że zamknie to za kilka tygodni
Artur Górecki
Cały czas biorę chwilówki i nigdy nie zostały odrzucone. wracam na czas, bez zwłoki
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.