Jak uzyskać pożyczkę Monedo online w Polsce?

Niezawodność
4.0/5.0
Szybkość przetwarzania
3.0/5.0
Jakość usługi
4.0/5.0
Opłacalne warunki
3.0/5.0
Komfort obsługi
4.0/5.0
Wymagania kredytowe
4.0/5.0
https://sospozyczka.pl/Monedo

Pożyczkę online Monedo możesz otrzymać w Polsce. Kwota pożyczki może wynosić od 200 do 10 000 zł, z 30-dniowym okresem spłaty. Opłaty dla nowych klientów wynoszą zero zł. Pożyczki te są dostępne online bez żadnych kosztów, więc bardzo łatwo je zdobyć.

Monedo to internetowa usługa pożyczkowa skierowana do segmentu klientów z segmentu near-prime. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe od 200 zł do 10 000 zł z terminem 30 dni i bez opłaty aplikacyjnej dla nowych klientów. Oferuje również pożyczki ratalne. W Polsce Monedo ma około dwóch trzecich udziału w rynku i jest jednym z najszybciej rozwijających się pożyczkodawców online. W Niemczech Monedo ma zakaz oferowania pożyczek.

Jeśli szukasz pożyczki w Polsce, to prawdopodobnie słyszałeś o marce Monedo. Założona w Hamburgu w Niemczech firma ma nadzieję poprawić zdolności pożyczkowe swoich klientów, wykorzystując innowacyjną technologię i zachowanie w Internecie. Posiada portfolio produktów finansowych, w tym pożyczki krótko- i długoterminowe, linie kredytowe i usługi zarządzania finansami osobistymi, takie jak e-portfele. W rzeczywistości twierdzi, że jest jedyną firmą pożyczkową, która wykorzystuje dane z mediów społecznościowych do podejmowania decyzji kredytowych.

Monedo, rynek finansowy w Polsce, oferuje największy na świecie wybór pożyczek osobistych. Dzięki obszernej bazie ponad 70 pożyczkodawców Monedo pomaga osobom fizycznym i firmom uzyskać pożyczkę, która odpowiada ich konkretnym potrzebom. Mogą wyszukiwać w ponad 20 bankach partnerskich i ponad 200 doradcach kredytowych. W 3 prostych krokach Monedo wygeneruje odpowiednie oferty kredytowe, a ci, którzy zaakceptują, mogą rozpocząć proces naprawy swojego kredytu.

Monedo, które zostało uruchomione w 2012 roku, pomaga skierować większą liczbę osób do produktów pożyczkowych, zapewniając platformę porównawczą dla osób fizycznych i firm. Oznacza to, że przyciąga klientów, którzy w innym przypadku nie byliby w stanie uzyskać kredytu za pośrednictwem tradycyjnego banku. Monedo twierdzi, że wskaźnik akceptacji wynosi 80-85 procent, w porównaniu do zaledwie 50 procent podczas oceniania wniosków bezpośrednio w bankach.

Firma niedawno zmieniła nazwę na Monedo i zatrudniła nowego CTO, CFO i prezesa. Nowy zespół zarządzający przygotowuje się do dużej ekspansji na rynek kredytów typu near-prime. Firma jest teraz wspierana przez inwestorów i ma ambitne plany osiągnięcia 1 miliarda euro przychodów do 2025 roku. Firma działa już w Polsce i Hiszpanii.

Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Alojzy Czarnecki
W przeciwieństwie do banku, tutaj przyciąga mnie duży wybór rodzajów kredytów, warunków kredytowania i oprocentowania.
Stefan Lewandowski
Przeczytałem recenzje i było to przerażające. Pożyczony ponownie na pokrycie kredytu i % od niego. Polubiona usługa wsparcia
Emilia Mazur
Zaplanowano operację awaryjną, ale nie było pieniędzy. Musiałem to wziąć, innym razem nigdy bym na coś takiego nie poszedł. Mimo, że pożyczyli bez problemów, lepiej żyć zgodnie z możliwościami.
Bogna Kot
Ciężko dostać się do specjalnego biura, SMS-y nie przychodzą, sztuczki, niezręcznie
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.