Pożyczka online AASA w Polsce

Niezawodność
4.0/5.0
Szybkość przetwarzania
4.0/5.0
Jakość usługi
4.0/5.0
Opłacalne warunki
4.0/5.0
Komfort obsługi
3.0/5.0
Wymagania kredytowe
5.0/5.0
https://sospozyczka.pl/AASA

Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, prawdopodobnie trafiłeś na AASA Polska. Firma oferuje wiele różnych opcji do wyboru. Zanim jednak zdecydujesz, który z nich wybrać, powinieneś zdawać sobie sprawę z różnic między nimi. W tym artykule pokrótce omówimy każdą z nich, abyś mógł znaleźć najlepszą pożyczkę dla swoich potrzeb.

AASA Polska to technologiczna firma finansowa działająca na polskim rynku od 2012 roku. Należy do grupy firm mających kontakty w Finlandii, Szweden i Czechach. Serwis pożyczek online umożliwia klientom ubieganie się o pożyczkę ratalną w wysokości do 2000 zł na okres od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy. Firma nie figuruje w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Jeśli potrzebujesz pożyczki krótkoterminowej w Polsce, AASA może być dla Ciebie dobrą opcją. Firma powstała w 2012 roku i posiada powiązania z wieloma krajami. Firma jest częścią grupy AASA, która posiada oddziały w Szweden, Finlandii i Czechach. Firma została oceniona jako wysoce wiarygodny pożyczkodawca w Polsce. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej.

Eksperci firmy obiektywnie oceniają klientów i dostarczają kapitał na korzystnych warunkach. Oceniają wiarygodność firmy i pomagają pożyczyć potrzebne pieniądze w krótkim czasie. Bierze pod uwagę także przychody z umów cywilnoprawnych, emerytury i dotacje dla biznesu.

AASA International jest instytucją mikrofinansową, która udziela niewielkich społecznie odpowiedzialnych pożyczek przedsiębiorcom o niskich dochodach na całym świecie. Instytucja przeszła pomyślnie replikację na arenie międzynarodowej i ma jedne z wiodących w branży wskaźników spłaty. Oznacza to, że jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w AASA, znajdziesz wiele opcji.

Szybkie udzielanie pożyczek
Szybkie udzielanie pożyczek
Dbamy o to, aby każdy klient pozostał zadowolony

Opinie o pożyczkach

Miłosz Lis
Kwota pierwszej pożyczki jest już bardzo mała, jest to wyraźny minus i za to obniżam swoją ocenę. Ale poza tym nie ma pytań, nie rzucają
Artur Górecki
Cały czas biorę chwilówki i nigdy nie zostały odrzucone. wracam na czas, bez zwłoki
Leonard Szewczyk
Złożył wniosek, przetworzył go automatycznie i otrzymał SMS, który został zatwierdzony. Jedynym małym minusem było ubieganie się o 2000 i tylko 1500 zostało zatwierdzonych.
Dawid Baranowski
Jestem w szoku, bardzo szybko, minimum kontroli, musiałem wziąć go na zęby. Zobaczę, jak przebiega płatność, a potem anuluję subskrypcję, jeśli cokolwiek. Zadowolony.
Złóż wniosek

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.